odzież damska hurt

Odzież damska hurt – na jakie benefity można liczyć

Odzież damska hurt i atrakcyjne gratisy

Odwiedzając punkt sprzedaży, jakim jest hurtownia sukienek, każdy klient może liczyć na różnego rodzaju benefity. Najbardziej znaną formą dodatkowych korzyści są gratisy. Często zdarza się, że kupując dwie sukienki xxl dostaniemy jakiś drobny upominek jako dodatek handlowy. Jest to coraz częściej stosowany chwyt marketingowy, zachęcający nas do dokonania zakupu. Gratisem może być torebka, skórzane rękawiczki czy nawet darmowa sukienka szyfonowa . Każdy sklep czy punkt handlowy prowadzi różnego rodzaju kampanie i wyprzedaże cenowe, aby ściągnąć potencjalnego nabywcę. Taką samą zasadą kieruje się branża o nazwie odzież damska hurt. Kolorowe plakaty lub bannery, ulotki reklamowe czy innego rodzaju kampanie marketingowe zachęcają do tanich zakupów.

Programy lojalnościowe

Coraz częściej zdarza się, że odzież damska xxl w trakcie trwania takiej wyprzedaży może kosztować nawet o trzydzieści procent taniej. Nie jest to jedyna forma obniżki kwoty. Istnieją również programy lojalnościowe. Za każde wydane przez klienta pieniądze nalicza się punkty. Za odpowiednią ich liczbę np. dziesięć punktów, można dostać, za przysłowiową złotówkę, produkt dodatkowy. W taki sposób bluzki duże rozmiary będą gratisowym bonusem dla najbardziej lojalnego kupującego.

Cykliczne obniżki cenowe

Duże grono hurtowni prowadzi tzw. dzień wewnętrzny, najczęściej w środku tygodnia kiedy ruch jest mniejszy. Informuje o tym często kolorowy baner na drzwiach: odzież damska hurt tylko dziś taniej. I tak udając się w środę do takiego miejsca możną znaleźć o połowę tańsze ubrania niż zazwyczaj. Dodatkowo często takie akcje nagłaśnia się w lokalnej prasie. W związku z tym należy wyszukać ogłoszenie informujące w jakich punktach odzież damska duże rozmiary będzie w danym dniu dostępna i skorzystać niezwłocznie z nadarzającej się okazji. Nie inaczej wygląda temat w przypadku innych części garderoby. Wraz z początkiem wiosny każda  hurtownia czapek zimowych wyprzedaje końcówki kolekcji z mijającego sezonu. Można wtedy nabyć dany towar w rewelacyjnie niskich cenach. Czapki zimowe obniżone są nawet o 50%